Napouštěcí a vypouštěcí ventily Geberit Malá změna, velký efekt

Ventil pro všechny případy

Splachovací ventil Geberit s plnicím/plovákovým ventilem

Nemusíte se zbavovat starší splachovací nádržky na omítku jen proto, že napouštěcí nebo vypouštěcí ventil je vadný nebo proto, že jejich spotřeba již neodpovídá současným standardům. Vždyť k dispozici jsou vhodné napouštěcí a vypouštěcí ventily Geberit nejen pro všechny starší splachovací nádržky pod omítku vyrobené po roce 1964, ale také pro nádržky na omítku a rovněž pro nádržky od mnohých výrobců sanitární keramiky.

Napouštěcí ventily typ 333 a 380

Napouštěcí a vypouštěcí ventily Geberit do nádržek

Zanesený nebo netěsný napouštěcí ventil může způsobit problémy se splachováním v keramických a plastových WC nádržkách.
Geberit vyvinul nové napouštěcí ventily, se kterými je možné vyměnit starý ventil za nový jednoduše a rychle. Tento mimořádně tichý ventil s optimalizovaným průtokem je navržený pro tlakový rozsah 0,1 až 10 barů a proto lze použít kdekoliv ve světě. Díky své osvědčené membránové technologii je výjimečně odolný proti nečistotám obsaženým ve vodě. Dvě závitové vsuvky 3/8“ různých délek vyrobené z mosazi nebo plastu pokrývají všechny možné typy připojení dostupné na trhu.

Začněte šetřit vodu okamžitě

Technologie splachování Geberit se splachovacím ventilem a plovákovým ventilem

Přestavba na úspornější systém splachování s nižší spotřebou vody může být provedena během okamžiku. Vzhledem k úspoře vody se investice zákazníkovi obvykle vrátí již po prvním roce používání. Výměnu lze provést bez většího znečištění a hluku.

Vypouštěcí ventily jsou k dispozici ve specializovaných prodejnách

Plnicí a splachovací ventily Geberit jako náhradní díly pro nádržky

Vhodné napouštěcí a vypouštěcí ventily Geberit pro většinu nádržek najdete u vašeho místního prodejce instalatérských potřeb.

Najít nejbližší prodejnu s výrobky Geberit

Video

Instalační video

Výměna napouštěcího a vypouštěcího ventilu v nádržce - montážní video.

Veškeré technické informace najdete v online katalogu