Toalety a toaletní sedátkaToalety s nadčasovou elegancí

Geberit iCon WC

Geberit nabízí kompletní řešení WC. Od bezokrajových WC a ovládacích prvků pro splachování v různých provedeních až po nádržky a WC sedátka.

Všechny komponenty WC jsou díky tomu dokonale sladěny a důkladně testovány v našich hygienických laboratořích, což znamená, že vám můžeme nabídnout skutečnou přidanou hodnotu pro vaši koupelnu ve formě trvanlivých výrobků a nadstandardních záruk. Náš sortiment WC zahrnuje sprchovací toalety, závěsná WC i WC stojící na podlaze.

Objevte svět toalet Geberit pomocí našeho vyhledávače WC výrobků. Zábavným způsobem se seznámíte s celou naší škálou designů a funkcí.

Toalety od GeberituVybrané přednosti

Proč si vybrat toaletu Geberit?

Vynikající splachovací výkon

Náš výjimečný splachovací výkon je účinný, tichý a výkonný.

Snadné čištění

Díky vynikajícímu splachovacímu výkonu, snadno odmontovatelnému toaletnímu sedátku a hladké speciální glazuře.

Dokonalá harmonie

Splachovací nádržka a sanitární keramika jsou z hlediska funkčnosti dokonale sladěny.

Funkce WC přehledně

Toalety Geberit mají mnohem více co nabídnout, než se na první pohled zdá. Naše bezokrajové toalety nejen redefinují čistotu a hygienu, ale také účinně a tiše splachují. Věděli jste, že lze do vaší toalety namontovat jednotku odsávání zápachu ? S filtrem ve splachovacím tlačítku se můžete ve své koupelně vždy spolehnout na dostatek čerstvého vzduchu. WC Geberit ONE lze nastavit výškově i několik let po montáži, aby vyhovovalo vašim potřebám.

Bezokrajové toalety

Kromě designu patří k dalším významným rozhodovacím faktorům při výběru sanitární keramiky hygiena a snadná údržba. Oblast pod splachovacím okrajem je ideálním úkrytem pro bakterie, nečistoty a usazeniny, a proto Geberit nabízí bezokrajové Rimfree® toalety. Jsou navrženy zcela bez okraje, neexistují v nich žádná skrytá nebo těžko přístupná místa, kde by se mohly hromadit usazeniny a vytvářet nežádoucí pachy.

Geberit nabízí dvě splachovací technologie ve formě Rimfree® a TurboFlush. Obě technologie nabízejí vynikající splachovací výkon, který usnadní čištění toalety. Patentovaná technika splachování Rimfree® byla vyvinuta společností Geberit pro sanitární keramiku. Rozdělovač spláchnutí zajišťuje maximální hygienu při splachování toalety s minimální spotřebou vody.

Technologie TurboFlush ve WC Acanto
Technologie splachování Rimfree® ve WC iCon

WC se splachováním TurboFlushWC Geberit Acanto a WC Geberit ONE s TurboFlush

Naše úsilí o zkrácení doby úklidu nás posunulo o krok dále k vývoji splachovací technologie TurboFlush. Naši odborníci optimalizovali celý průtok vody z nádržky přes WC až do odpadu.

Vnitřní geometrie naší sanitární keramiky s technologií TurboFlush je navržena tak, aby využívala energii vody proudící z nádržky a umožnila co nejlepší spláchnutí toalety. Splachovací voda protéká bezokrajovým WC v silném víru a tak, aby došlo k precizními a kompletnímu opláchnutí povrchu toalety. Výsledný splachovací výkon je až 10krát vyšší, než jak vyžadují mezinárodní předpisy.

Které bezokrajové WC se vám líbí?

Kulaté, hranaté, s kratším předsazením, bílé vysoce lesklé nebo matné – bezokrajové keramické WC Geberit v různých tvarech, barvách a velikostech lze harmonicky kombinovat s řadou koupelnových umyvadel a bidetů.

Sprchovací toalety pro ještě větší pohodlíHygienické očista vodou

Geberit AquaClean Alba se ženou a dítětem v koupelně

Očista vodou je důkladnější a jemnější než očista toaletním papírem, takže je ideální pro citlivé intimní partie. Nejlepší na tom je, že se po každém použití sprchovací toalety budete cítit čistě a svěže. Zážitek z pohodlí doplní další komfortní funkce, které se liší podle modelu. Jakmile zažijete tento pocit svěžesti a čistoty, už se bez něj nikdy neobejdete.

Se svými modely AquaClean Mera, Sela, Alba a Tuma nabízí Geberit dokonalou sprchovací toaletu, která vyhovuje prakticky všem požadavkům a životním situacím – od pohodlného kompletního WC až po snadné vylepšení WC. Díky dokonalé kombinaci designu a technologie nepotřebujete více prostoru, než jaký zabere běžná toaleta – jediné, co potřebujete, je připojení do elektrické sítě.

Objevte Geberit AquaClean

Systém Geberit pro WCTechnika splachování a sanitární keramika v dokonalé harmonii

Když technologie WC a design tvoří dokonalou harmonii, vzniká pro uživatele koupelny i odborníky na sanitární keramiku skutečná přidaná hodnota. Toalety Geberit se velmi snadno čistí a jejich výjimečně výkonné, ale extrémně tiché splachování vždy ohromí.

Naše sanitární výrobky jsou ukázkou desetiletí zkušeností. To je důvod, proč jsou všechny komponenty v našich WC systémech, a to před i za zdí, od sanitární keramiky po nádržku, tak perfektně sladěné. To také usnadňuje montáž, která je o 40% rychlejší než u běžných WC.

Další informace o WC systému

Perfektní WC sedátko pro vaši toaletu Geberit

WC Geberit Acanto s funkcí QuickRelease

Toaleta by nebyla toaletou bez vhodného sedátka a víka.

Sedací kruh je navržen tak, abyste mohli sedět pohodlně. Víko toalety zajišťuje větší hygienu a atraktivní design. Pro ty, kteří chtějí posunout komfort a pohodlí na další úroveň, je ideální volbou toaletní sedátko s plynulým sklápěním. Je vybaveno brzdicím prvkem v upevňovacím závěsu, díky němuž je zavírání víka tiché a jemné.

Pokud jde o čištění sanitární keramiky a sedátka, je užitečné, pokud lze toaletní sedátko rychle a snadno odmontovat. S produkty Geberit to nemůže být jednodušší díky funkci QuickRelease (rychloupínáku) pro víko a sedátko toalety, která umožňuje demontáž záchodového sedátka a jeho rychlé opětovné připojení jediným pohybem.

Ovládací tlačítkaPro každý vkus a styl

Žena se ovládacím tlačítkem pro splachování Geberit Sigma50 v růžově zlaté

Objevte náš rozsáhlý sortiment ovládacích tlačítek a nechte se inspirovat tvary, barvami a materiály v nabídce. Pokud jde o výběr ovládacího tlačítkapro splachování toalety, neměli byste činit žádné kompromisy.

Ovládací prvek nejen dodá vaší koupelně konečný nádech, ale také nabízí komfortní funkce, které mohou skutečně zlepšit váš životní styl.

Objevte naše ovládací prvky

Inovativní toalety Geberit

Monolith Plus s WC iCon

Geberit Monolith

Monolith je chytře navržený sanitární modul od společnosti Geberit. Obsahuje veškerou splachovací technologii pro vaši toaletu v důmyslném prostorově úsporném designu, který překlenuje produktovou niku mezi nádržkami montovanými na omítku a podomítkovými nádržkami instalovanými za zdí.

Geberit Monolith je ideální volbou pro ty, kteří chtějí ušetřit místo, ale zároveň snížit případné renovační práce na minimum. S řadou různých povrchových materiálů, ze kterých si můžete vybrat, je Monolith designovým prvkem, který vhodně doplní každou koupelnu.

Objevte nyní další funkce řady Monolith

Toalety z koupelnové řady Geberit Bambini s barevnými víky a ovládacími tlačítky

Toalety pro děti

WC odpovídající velikosti a toaletní sedátka vhodná pro děti jsou dokonalým způsobem, jak pomoci malým dětem osamostatnit se v oblasti osobní hygieny už od útlého věku. To je důvod, proč Geberit nabízí sedací kruh ve tvaru nočníku a WC sedátko pro děti s integrovanými rukojeťmi a úchyty.

Tyto toalety pro nejmenší jsou také neuvěřitelně hygienické a snadno se díky svému bezokrajovému designu čistí..

Objevte Geberit Bambini

Bezbariérové WC s montážním prvkem Geberit Duofix

Bezbariérové toalety

Toalety Geberit pro bezbariérové koupelny jsou k dispozici s větším předsazením pro usnadnění přesunu z invalidního vozíku na toaletu.

Toaletní sedátko je navrženo s kontinuálním speciálním závěsem vyrobeným z nerezové oceli, aby bylo zajištěno, že zůstane spolehlivě stabilní a nelze z něj sklouznout. Sortiment zahrnuje také WC s zvýšenou sedací plochou.

Tato pohodlná výška sedátka usnadňuje uživatelům posadit se a znovu se zvednout, což je užitečné zejména pro starší lidi s omezenou pohyblivostí.

Sortiment toalet GeberitÚdaje o výrobcích, rozměry a další

WC Geberit Acanto s ovládacím tlačítkem pro splachování Geberit Sigma70 v růžově zlaté

Technické informace, jako jsou data CAD, produktové listy a přesné rozměry, naleznete v našem katalogu výrobků.

Objevte kompletní sortiment toalet a toaletních sedátek Geberit.

Prohlédněte si katalog výrobků

Často kladené otázky ohledně toalet a toaletních sedátek

Kde mohu koupit toalety a WC sedátka Geberit?

Toalety a toaletní sedátka Geberit si můžete prohlédnout a zakoupit ve specializovaných prodejnách, v nichž máme obchodní zastoupení nebo v showroomu ve vašem okolí. Naši partneři vám rádi pomohou.

Najít specializovaného prodejce

Objevte podobné výrobky

Časopis o koupelnách GeberitStáhnout nebo objednat

Bathroom Magazine
  • Vyhledejte si všechny nápady a inspirace, které potřebujete pro svou koupelnu snů
  • Všechny koupelnové řady Geberit přehledně
  • Rozsáhlé galerie obrázků inspirují ke kreativním návrhům koupelen
  • Přehledy produktů slouží jako praktická pomůcka pro plánování do posledního detailu

Časopis o koupelnách Geberit si můžete stáhnout zdarma ve formátu PDF nebo si objednejte tištěnou kopii k zaslání domů.

Stáhnout časopis o koupelnách  (8.8 MB)