Funkčnější design v koupelně

Zjednodušená a nadčasová estetika, kterou lze snadno kombinovat - pro ty, kteří hledají moderní eleganci a širokou škálu barev a materiálů.

Lidé mají rozličný vkus, pokud jde o zařizování koupelny. Jelikož chceme vyhovět poptávce lidí po designu na míru, nabízíme výrobky v různých tvarech, barvách a materiálech. Vedle nadčasové, štíhlé estetiky je základním prvkem dobrého designu zajistit výjimečné vlastnosti výrobku. Ve společnosti Geberit dokonalá funkčnost a atraktivita vzhledu nejsou protichůdné koncepty. Opravdu věříme, že se oba tyto koncepty doplňují. Proto své produkty vyvíjíme v souladu s mottem Design Meets Function.

Lepší koupelny, lepší život

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

Užitečné informace a inteligentní funkce pro fuknční design

Koupelnové výrobky

Která koupelna je tou pravou pro vás?

Co přesně potřebujete? Je pro vás důležitý prostor, čistota, nebo design? Máte zájem o výrobky přizpůsobené uživateli, nebo upřednostníte extra pohodlí, které nabízí například sprchovací WC Geberit AquaClean? Nebo upřednostňujete univerzální design? Ať už potřebujete cokoli, usnadníme vám vaši každodenní rutinu díky našim šikovným koupelnovým řešením.

Více prostoru
Vyšší standard čistoty
Větší pohodlí
Zjednodušený přístup
Větší praktičnost