Chytrá rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelen může být velmi nákladná. Vyplatí se poroto dobře vše naplánovat a použít kvalitní koupelnové výrobky. Výsledkem je nadčasová koupelna s vysokou kvalitou.

Přeplněná koupelna před rekonstrukcí, se stojícím WC a viditelnou nádržkou
Stylové závěsné WC Geberit

Příklad přeměny zastaralé a přeplněné koupelny ve stylovou a vzdušnou místnost.

Prostor

Stačí jen instalace nového závěsného WC a umyvadla s odpovídající skříňkou a výsledkem je mnohem upravenější a pocitově vzdušnější koupelna. Je to mimo jiné způsobeno volným prostorem pod toaletou a umyvadlem, díky kterému se místnost jeví větší.

Čistota znamená pohodlí

Dobře navržená koupelna není jen otázkou designu a barev - důležitou roli hraje také hygiena a čistota. Vyhněte se rohům a hranám: Jak je vidět na příkladu se závěsným WC, eliminací koutů a těžko přístupných míst se vyhnete složitému čištění při úklidu. Čím méně času strávíte úklidem, tím více si svou koupel nebo pobyt v koupelně vychutnáte.

Harmonický design

Když si pořizujete novou pohovku, musíte se ujistit, že zapadá stylově ladí s vybavením vašeho bytu. Stejně tak byste se měli soustředit i na harmonii mezi toaletou, umyvadlem a koupelnovým nábytkem. Po zvážení dalších požadavků, jako je čistota, pohodlí a uživatelská přívětivost při vybavení koupelny, je design třešničkou na dortu při vytváření dokonalé koupelny.

Plánujete rekonstrukci koupelny?Inspirujte se

NewsletterZaregistrujte se teď

Zůstaňte v obraze


Náš newsletter poskytuje fascinující postřehy a praktické tipy, jak vám vaše koupelna může usnadnit život.

Koupelnové výrobky s funkčním designem

Přečtěte si podobné články