Chytrá rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelen může být velmi nákladná. Vyplatí se poroto dobře vše naplánovat a použít kvalitní koupelnové výrobky. Výsledkem je nadčasová koupelna s vysokou kvalitou.

Přeplněná koupelna před rekonstrukcí, se stojícím WC a viditelnou nádržkou
Stylové závěsné WC Geberit

Příklad přeměny zastaralé a přeplněné koupelny ve stylovou a vzdušnou místnost.

Prostor

Stačí jen instalace nového závěsného WC a umyvadla s odpovídající skříňkou a výsledkem je mnohem upravenější a pocitově vzdušnější koupelna. Je to mimo jiné způsobeno volným prostorem pod toaletou a umyvadlem, díky kterému se místnost jeví větší.

Čistota znamená pohodlí

Dobře navržená koupelna není jen otázkou designu a barev - důležitou roli hraje také hygiena a čistota. Vyhněte se rohům a hranám: Jak je vidět na příkladu se závěsným WC, eliminací koutů a těžko přístupných míst se vyhnete složitému čištění při úklidu. Čím méně času strávíte úklidem, tím více si svou koupel nebo pobyt v koupelně vychutnáte.

Harmonický design

Když si pořizujete novou pohovku, musíte se ujistit, že zapadá stylově ladí s vybavením vašeho bytu. Stejně tak byste se měli soustředit i na harmonii mezi toaletou, umyvadlem a koupelnovým nábytkem. Po zvážení dalších požadavků, jako je čistota, pohodlí a uživatelská přívětivost při vybavení koupelny, je design třešničkou na dortu při vytváření dokonalé koupelny.

Vaše přidaná hodnotaInspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

3D plánovač koupelny


Naplánujte si koupelnu online pomocí našeho 3D plánovače a vyberte si z rozmanitých možností.

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Koupelnové výrobky s funkčním designem