Zjednodušený přístup v koupelně

odtok sprchy ve stěně

Snadno přístupné řešení koupelen bez schůdků - pro ty, kteří chtějí univerzální design bez ohledu na svůj věk či specifické potřeby.

Bezbariérovost v domácnostech, zejména v koupelně, je neuvěřitelně důležitý koncept, který se vyplatí zahrnout do plánování. Vytvořit místnosti, které jsou vhodné pro každý věk, je výhodou pro každého - od dětí po lidí se zdravotním znevýhodněním. Koupelnový design s bezbariérovými prvky, které myslí na budoucnost, může být skvělým pomocníkem pro dlouhodobý pocit pohodlí. Nezáleží tedy na vašem věku, vždy je rozumné myslet na toto téma během celého procesu navrhování a plánování koupelny. Investice do nové koupelny by měla zahrnovat dlouhodobé rozhodnutí. Proto vyvíjíme řešení, které váš každodenní život dlouhodobě usnadní, abyste mohli těšit z neomezené mobility.

Lepší koupelny, lepší život

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

3D plánovač koupelny


Naplánujte si koupelnu online pomocí našeho 3D plánovače a vyberte si z rozmanitých možností.

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Užitečné informace a chytré funkce pro lepší dostupnost

Která koupelna je tou pravou pro vás?

Co přesně potřebujete? Je pro vás důležitý prostor, čistota, nebo design? Máte zájem o výrobky přizpůsobené uživateli, nebo upřednostníte extra pohodlí, které nabízí například sprchovací WC Geberit AquaClean? Nebo upřednostňujete univerzální design? Ať už potřebujete cokoli, usnadníme vám vaši každodenní rutinu díky našim šikovným koupelnovým řešením.

Více prostoru
Vyšší standard čistoty
Funkčnější design
Větší pohodlí
Větší praktičnost