AquaClean Mera s automatickou funkcí bezkontaktního WC víka

Co jesprchovací toaleta?

Perfektní kombinaceToaleta s funkcí sprchování

Sprchování je neuvěřitelně osvěžující zážitek, který přináší pocit naprosté čistoty. Totéž platí při návštěvě toalety, kdy nejúčinnějším způsobem očisty po vykonání potřeby je voda. S tímto záměrem přichází sprchovací toaleta, aby dokonale spojila tyto potřeby. Toaleta s integrovaným sprchovým proudem nabízí důkladnou a šetrnou očistu bez potřeby toaletního papíru.

Sprchovací toaleta se často označuje jako japonská toaleta, zaručuje dokonalou osobní hygienu po každé návštěvě toalety a je vhodná pro každého – bez ohledu na věk, zdraví nebo pohlaví.

Jednoduché a čistéZde je návod, jak funguje funkce sprchování

Krok 1

Rameno s tryskou začíná v chráněné parkovací poloze. Před každým použitím se automaticky opláchne, aby bylo zajištěno, že je vždy dokonale čisté. Jakmile spustíte proceduru sprchování stisknutím tlačítka, rameno s tryskou se vysune.

Krok 2

O vteřinu později ucítíte příjemný proud vody, který vás po vykonání potřeby očistí.

Krok 3

Jakmile je procedura sprchování dokončena, rozprašovací rameno se automaticky opláchne a vrátí se do parkovací polohy. Díky tomu se budete cítit dokonale čistí a výjimečně svěží po celý zbytek dne.

Vyšší standard čistoty

Po každé návštěvě toalety se konečně budete cítit naprosto čistě. Sprchovací proud jemně a účinně očistí nejintimnější části těla.

Svěží pocit

Zažijte blahodárné potěšení z uklidňující teplé vody, vynikající sprchový proud a pocit výjimečné čistoty.

Osobní volba

Vaše koupelna, vaše rozhodnutí. Nechte se inspirovat tvary, barvami, materiály a individuálním nastavením, abyste skutečně vylepšili zážitek z toalety.

Výjimečné pohodlí

Zvolte si další komfortní funkce a proměňte toaletu v oázu pohody. Proč nezkusit náš příjemný ohřev WC sedátka pro uklidňující zážitek po celý rok?

Bezkonkurenční spokojenostSprchovací toalety okouzlují celý svět

Společnost Geberit je aktivní v oboru sprchovacích toalet již více než 45 let. Spokojenost našich zákazníků potvrzuje, že toalety s integrovaným sprchovým proudem jsou do značné míry v souladu se současnými preferencemi a setkávají se s opravdovým nadšením. Ve skutečnosti více než 80 % zákazníků společnosti Geberitu je velmi spokojeno a doporučuje sprchovací toalety ostatním. (2019, Zákaznický průzkum Geberit, 700 respondentů)