Orientační světlo ukáže vám v noci cestu do koupelny a zpět

Mnoho lidí potřebuje v noci chodit na toaletu. Narážet do věcí ve tmě nebo se probrat z ospalosti rozsvícením světla není ideální. Ostré světlo může přerušit náš spánek narušením bilogických hodin těla s nížením produkce melatoninu.

nenechte se v noci probrat ostrým světlem

Řešení

Nejlépe uděláte, pokud v noci necháte velké světlo zhasnuté a využijete noční osvětlení s funkcí stmívání. Zde přichází na řadu jemné orientační LED světlo integrované ve více výrobcích Geberit. Jemný světelný paprsek se aktivuje pomocí senzoru a může se rozsvítit v jedné ze sedmi barev, které je možné individuálně zvolit.

Od systému odsávání zápachu Geberit DuoFresh, který je možné kombinovat s většinou tlačítek Sigma, až po sanitární modul Geberit Monolith Plus a sprchovací WC Geberit AquaClean Mera - všechny tři výrobky poskytují nejen jemné osvětlení, ale také zajišťují čerstvý vzduch v koupelně díky integrované technologii filtrace vzduchu přes voštinový filtr.

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

3D plánovač koupelny


Naplánujte si koupelnu online pomocí našeho 3D plánovače a vyberte si z rozmanitých možností.

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Koupelnové výrobky