Rekonstrukce koupelny se vyplatí

Podívejte se, jak dopadla proměna nevzhledné, béžové místnosti ve stylu 80. let v elegantní, moderně vybavenou a pohodlnou koupelnu. Hlavním přáním tříčlenné rodiny bylo nahradit osvědčenou sprchovací toaletu novějším modelem a vyměnit léta nepoužívanou vanu za prostornou, bezbariérovou sprchu v úrovni podlahy s odtokem v podlaze.

Koupelna před rekonstrukcí
Koupelna po rekonstrukci

MODERNÍ, A PŘESTO NADČASOVÁ

Cílem rekonstrukce bylo vybavit koupelnu moderními zařizovacími předměty a zároveň získat zcela nový, svěží vzhled. Místo béžových, vzorovaných dlaždiček byly položeny velké kamenné obklady v šedé barvě, které koupelně propůjčily přírodní vzhled a navodily dojem prostornosti. Nadčasová barevná paleta s odstíny béžové, hnědé a šedé působí kultivovaně. Ručníky v tlumeném červeném odstínu prostor oživují a ladí s korálově červenou barvou na sklovláknitých tapetách – to ony jsou mimochodem skutečnou hvězdou nové koupelny. Jsou velmi odolné a dokážou suverénně nahradit klasické obklady dokonce i ve vlhkých částech koupelny. Jsou navíc velmi dekorativní a mohou být nosičem jakýchkoliv motivů, třeba těch přírodních. Vítaným vedlejším efektem je zrcadlení tapet ve skleněném, šedohnědém obložení umyvadlové skříňky, která díky tomu vypadá zajímavě a pokaždé trochu jinak, v závislosti na tom, jak je právě osvětlena.

CHYTRÉ ZAŘIZOVACÍ PŘEDMĚTY

Velká pozornost byla věnována umyvadlu jakožto středobodu každé koupelny. Během rekonstrukce bylo vyměněno celé umyvadlo včetně armatur. Krásné tvarosloví asymetrického umyvadla na desku s praktickou odkládací plochou na sebe nyní strhává veškerou pozornost. Sladěný koupelnový nábytek s individuálně nastavitelnými organizéry poskytuje inteligentní úložný prostor. Zajímavým vizuálním prvkem je také zrcadlo se světelným pruhem a melaminovými boky s texturou dřeva, které dokonale ladí s koupelnovým nábytkem. Pro extra nádech luxusu a skutečnou dávku svěžesti je tu dokonce exkluzivní, nová sprchovací toaleta.

Rekonstrukce rodinné koupelny se povedla na jedničku. Výsledkem je moderní, uživatelsky komfortní interiér provedený v elegantním, střízlivě nadčasovém stylu.

Vaše přidaná hodnotaInspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

3D plánovač koupelny


Naplánujte si koupelnu online pomocí našeho 3D plánovače a vyberte si z rozmanitých možností.

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Koupelnové výrobky