Dostupnost výrobků

Trvanlivostdíky výjimečné kvalitě

Test kvality ovládacího tlačítka pro splachování Sigma21 v systému WC

Naše sanitární výrobky vyrábíme zodpovědně z vysoce kvalitních a odolných materiálů. Teprve pak s nimi jdeme na trh. To je důvod, proč jsme si tak jisti jejich spolehlivostí. A abychom toto přesvědčení mohli předat našim specializovaným partnerům a koncovým zákazníkům, nabízíme dobrovolné záruční služby pro všestranný pocit bezpečí.

Naše systémy neustále dál vyvíjíme. Nenahrazujeme je, ani je nepřepracováváme od nuly. Tento udržitelný, dlouhodobý přístup se odráží jak ve vysoké úrovni spolehlivosti náhradních dílů, tak v dlouhodobé dostupnosti našich výrobků.

Náhradní díly pro podomítkovou splachovací nádržku Dostupnost 50 let

Podpomítkové nádržky Geberit Sigma těží z 50 let dostupnosti náhradních dílů

Dostupnost náhradních dílů po dobu 50 let zajišťuje základní funkčnost splachovadla u podomítkové nádržky WC po celou tuto dobu. Díky tomu není třeba vyměňovat podomítkovou nádržku nebo vrtat do stěny. Specifické funkce elektronických produktů, jako je hygienický proplach a jednotka odsávání zápachu DuoFresh, jsou však z této záruky vyloučeny.

Náhradní díly Geberit nemusí být identické s originálními díly. Mohou existovat drobné vizuální rozdíly nebo drobná omezení, pokud jde o pohodlí. Nicméně, jejich kompatibilita, zpětná kompatibilita a základní funkčnost jsou ve všech případech garantovány.

Náhradní díly Geberit

Prefabrikace pro spolehlivé plánování

Prefabrikovaná stěna systému Geberit GIS s komponenty

Pokud jde o sanitární instalace, přesnost je stejně důležitá jako efektivita a čas potřebný pro jejich montáž. To je důvod, proč jsou systémy Geberit tak vhodné pro prefabrikaci buď jinde nebo přímo na místě. Cílem je harmonizovat tyto často konkurenční faktory. Například celé podpůrné systémy Geberit GIS pro předstěny lze objednat od specializovaných partnerů pro prefabrikaci a dodat je na místo stavby včas, připravené k montáži. To nejen zkracuje dobu montáže, ale také zvyšuje její kvalitu, protože ji provádějí odborníci a na jiném místě.

Proces pro prefabrikaci odpadního systému s Geberit PE-HD je podobný. I zde se specializovaní partneři ujmou úkolu předmontáže odtokového potrubí – například celého podlahového přívodu – a na místo stavby pak dodají jednotlivé prvky včas pro konečnou montáž.

Vyzkoušejte koupelnové výrobky Geberit v prostředí showroomu

Showroom Geberit

Nejlepší způsob, jak zažít na vlastní kůži, co svým závazkem „Design Meets Function“ myslíme, je navštívit jednoho z našich specializovaných partnerů pro naše koupelnové výrobky. Naši specialisté vám vždy rádi poradí a předvedou různé výhody našich výrobků.

Tak proč nepřijít a nepřesvědčit se na vlastní oči? Z tak široké škály atraktivních designů a chytrých funkcí, z kterých si můžete vybrat, budete určitě ohromeni.

Objevte podobný obsah