Rychlá a snadná sanitární instalace

Zaměření na vodoinstalační technologie

Sanitární technologie a koupelny tvoří jádro odborných znalostí společnosti Geberit již po více než 150 let. Od vynálezu moderní splachovací nádržky až po zavedení předstěnového systémů a dalších převratných inovací jsme se vždy zaměřovali na poskytování maximálních výhod uživatelům koupelen a zároveň na zajištění co nejrychlejšího a nejjednoduššího procesu instalace pro instalatéry. Naším posláním a motivací je každý den ulehčovat práci instalatérům a uživatelům a neustálým vývojem přispívat k většímu pohodlí, spolehlivosti a lepšímu pracovnímu prostředí.

Inovace zaměřené na zákazníka

Instalace s upínacím kloubem

Vysoká úroveň inovací společnosti Geberit je v souladu se třemi hlavními potřebami instalatérů a sanitárních techniků : spolehlivost, hygiena a snadné používání.

Geberit se zaměřuje v první řadě na zákazníka a úzké partnerství mezi společností a instalatéry, v tomto duchu vyvíjíme i nové produkty. To v praxi znamená, že Geberit považuje výzvy a očekávání profesionálů za hnací sílu svých inovací.

Chytrá technologie pro rychlou a snadnou instalaci

Rychlá a časově úsporná instalace je na stavbě stále důležitější, i když nikdy nesmí probíhat na úkor kvalitního zpracování.

Proto společnost Geberit sází na chytré technologie a užitečné montážní pomůcky, které vždy zajistí rychlou a čistou instalaci. Vezměte si například toaletu Geberit Acanto. Inovativní technologie upevnění umožňuje spolehlivou a snadnou instalaci toalety a v kombinaci se splachovací nádržkou Geberit přináší až 40% úsporu času. Součástí je skryté upevnění EFF3, které pomocí šnekového převodu pevně připevní toaletu ke stěně. WC sedátko lze snadno a přesně namontovat i bez šablony.

Instalace bez nářadí

FlowFit – lisování přívodů vody

Nářadí je nezbytné pro každodenní instalační práce, znamená však také, že instalatéři musí při každé práci přenášet větší hmotnost a objem. Zdraví instalatérů je pro Geberit nejvyšší prioritou, a proto společnost neustále pracuje na produktových řešeních, která minimalizují nebo eliminují potřebu nářadí během instalace. Právě proto lze například vysoce kvalitní splachovací tlačítka systému Sigma instalovat a vyměňovat bez použití nářadí. Při instalaci sanitárních modulů usnadňuje produkt MasterFix přechod na přívodní systém pomocí otočného mechanismu bez použití nářadí s převlečnou maticí, která zabraňuje nadměrnému utažení.

V případech, kdy je použití nářadí nezbytné, například při lisování vodovodních rozvodů, dbá společnost Geberit na to, aby bylo nutné měnit nářadí co nejméně. To je případ FlowFit,který k pokrytí všech rozměrů vyžaduje pouze dvě lisovací čelisti. Výsledná redukce nářadí přináší úsporu hmotnosti20 kg, což je pro záda a celkové zdraví sanitárních techniků dobrá zpráva.

Bezpečná instalace s minimální náchylností k chybám

Geberit FlowFit: už žádná výměna nářadí

Když se spěchá, může se snadno stát, že se vloudí chyba. Závažné důsledky, které to může mít v oblasti sanitární techniky, není třeba dále vysvětlovat. O to důležitější je zajistit, aby rychlá a pohodlná instalace zohledňovala také bezpečnost a náchylnosti k chybám.

Náš systém pro pitnou vodu FlowFit je jen jedním z příkladů, jak zajišťujeme tento druh bezpečnosti: indikátor zalisování zřetelně upozorňuje na místa, kde již lisování proběhlo, aby bylo možné rychle odhalit případné neúspěšné sekvence lisování.

Předmontáž pro dokonalé uchycení

Předmontovaná montážní tyč na závěsné WC Acanto

Čas jsou peníze. Proto společnost Geberit podporuje instalatéry širokou nabídkou modulů pro předmontáž. V první řadě může společnost Geberit tvrdit, že díky předstěnovým systémům GIS a samonosným předstěnovým prvkům Duofix způsobila revoluci v designu koupelen, jak jej známe. Díky instalačním prvkům ukotveným v předstěně je totiž instalace WC a koupelnového umyvadla mnohem rychlejší, snadnější a bezpečnější než kdykoli předtím. Předmontované prvky, jako je montážní rámeček pro sprchovací vaničku Setaplano, se používají také pro rychlou a přesnou instalaci ve sprchách.

Rychlá a snadná instalacevýrobků Geberit

Objevte podobný obsah