Sanitární instalaceSnadné a spolehlivé plánování

Úspěšné stavební projekty začínají dobrým plánováním

Projektanti v intenzivní diskusi u stolu se symbolem BIM

Při plánování stavebního projektu je důležitý pečlivý, bezpečný a udržitelný přístup. Fáze plánování určuje, které systémy a materiály se použijí a kolik využitelného obytného prostoru zůstane. Dobré plánování splňuje co možná nejlépe následující kritéria:

  • Co největší obytný prostor pro obyvatele
  • Efektivní řešení požární ochrany
  • Dobrá zvuková izolace
  • Účinné a bezpečné zásobování vodou a elektrickou energií
  • Minimální spotřeba materiálu
  • Použití materiálů s dlouhou životností
  • Jednoduchý přístup k instalaci a uvedení do provozu

Přívod vody a odvodnění hrají ve všech těchto aspektech ústřední roli. To je důvod, proč Geberit poskytuje komplexní poradenské služby a digitální nástroje, které pomáhají odborným projektantům při práci. Každou budovu teď můžete proměnit v dokonalý domov.

Budovy postavené na základě datNáš plánovací software a datová řešení

Vzestup digitalizace neustále mění stavební průmysl. Díky správným datům je možné zmapovat projektované budovy, jejich funkčnost a potenciální problémové oblasti ještě před zahájením výstavby. Jedná se o ideální způsob, jak zabránit potenciálně nevratným konstrukčním chybám.

Žádná jiná společnost v oboru neinvestuje v takovém rozsahu a kvalitě dat tak soustavně a rozsáhle jako Geberit. Děje se tak v souladu s naším slibem Know-How Installed. Softwarová a datová řešení Geberit pro sanitární techniku zahrnují následující nástroje :

Nabídkové texty

Projektant před obrazovkou

Efektivní plánování vyžaduje rychlý a snadný přístup k potřebným textům nabídek a informacím o výrobcích. Geberit poskytuje správně formulované texty nabídek a komplexní datové balíčky ke stažení zdarma.

Symbol plug-inu BIM

BIM / Autodesk Revit®

BIM představuje budoucnost výstavby, která je k dispozici již dnes. To znamená, že lze budovy digitálně předkonstruovat a testovat se všemi detaily a funkcemi. Všechny výrobky a systémová řešení Geberit jsou k dispozici společně s vybranými výpočtovými moduly v plug-inu Autodesk Revit, který podléhá neustálým aktualizacím.

Objevte BIM

Snímek obrazovky s dotazem na výpočet Pluvia

Žádost o výpočet Geberit Pluvia

Plánování střešního odvodňovacího systému často vyžaduje složité výpočty – zejména v případě větších budov s plochou střechou. Zde přichází na řadu náš tým odborníků s pomocí našeho vlastního softwaru. Využijte kdykoli náš poptávkový formulář a kontaktujte náš tým odborníků.

Odeslat dotaz ohledně výpočtu Geberit Pluvia

Praktičtější nástroje pro plánování

Pracujeme s řadou dalších nástrojů, které potvrzují náš závazek být pro naše zákazníky spolehlivým, vstřícným a zkušeným partnerem:

Žena spouští na notebooku showroom s ovládacími tlačítky Geberit

Showroom ovládacích tlačítek

Přehled všech vzorů, barev a funkcí. Showroom s ovládacími tlačítky je místo, kde najdete perfektní ovládacími tlačítka WC pro svůj projekt.

Vstupte do showroomu s ovládacími tlačítky

Snímek obrazovky nástroje Geberit 3D pro plánování koupelen

3D data pro plánování koupelen ve vašem projektu

Váš projekt podpoříme nejnovějšími a vysoce kvalitními 3D daty pro plánování koupelen ve vašem projektovacím softwaru.

Naplánujte si koupelnu ve 3D hned teď

Váš osobní kontakt v digitálním věku

Specialista společnosti Geberit diskutuje se zákazníkem o projektu

Geberit ví, že řadu věcí lze vyřešit pomocí softwaru a digitálních nástrojů – ale ne vše. Proto jsou vám naši techničtí poradci vždy k dispozici a poskytnou vám odbornou podporu, abyste se mohli v případě jakýchkoli otázek nebo problémů obrátit na skutečného člověka. Společnost Geberit ve všech oblastech projektování odborníky, kteří vám vždy rádi pomohou.

Právě o tom je je Know-How Installed.

Objevte podobný obsah