Více prostoru v koupelně

šikovné úložné boxy pro lepší organizaci zásuvek v koupelně Geberit Acanto

Inteligentní funkce a výrobky, které vytvářejí prostor - pro ty, kteří nechtějí dělat kompromisy ohledně funkčnosti nebo úložného prostoru.

Ale kdo má vůbec dostatek prostoru v celém svém domě, natož v koupelně? Pro většinu lidí je koupelna sotva prostorná místnost. Když přijde na navrhování nové koupelny, lidé často mají vysoké nároky, a tak by to i mělo být! Realita však často vypadá trochu jinak. Většina lidí vyžaduje řešení šetřící prostor, které jsou funkční a zároveň dobře vypadají, zejména na toaletě pro hosty. Proto vyvíjíme výrobky, které co nejvíce zvětšují dostupný prostor a vytvářejí více místa na ukládání.

Lepší koupelny, lepší život

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

3D plánovač koupelny


Naplánujte si koupelnu online pomocí našeho 3D plánovače a vyberte si z rozmanitých možností.

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Užitečné informace a funkce pro více prostoru

Produkty pro více prostoru v koupelně

Která koupelna je tou pravou pro vás?

Co přesně potřebujete? Je pro vás důležitý prostor, čistota, nebo design? Máte zájem o výrobky přizpůsobené uživateli, nebo upřednostníte extra pohodlí, které nabízí například sprchovací WC Geberit AquaClean? Nebo upřednostňujete univerzální design? Ať už potřebujete cokoli, usnadníme vám vaši každodenní rutinu díky našim šikovným koupelnovým řešením.

Vyšší standard čistoty
Funkčnější design
Větší pohodlí
Zjednodušený přístup
Větší praktičnost