Chytrá rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelen může být velmi nákladná. Vyplatí se poroto dobře vše naplánovat a použít kvalitní koupelnové výrobky. Výsledkem je nadčasová koupelna s vysokou kvalitou.

Přeplněná koupelna před rekonstrukcí, se stojícím WC a viditelnou nádržkou
Stylové závěsné WC Geberit

Příklad přeměny zastaralé a přeplněné koupelny ve stylovou a vzdušnou místnost.

Prostor

Stačí jen instalace nového závěsného WC a umyvadla s odpovídající skříňkou a výsledkem je mnohem upravenější a pocitově vzdušnější koupelna. Je to mimo jiné způsobeno volným prostorem pod toaletou a umyvadlem, díky kterému se místnost jeví větší.

Čistota znamená pohodlí

Dobře navržená koupelna není jen otázkou designu a barev - důležitou roli hraje také hygiena a čistota. Vyhněte se rohům a hranám: Jak je vidět na příkladu se závěsným WC, eliminací koutů a těžko přístupných míst se vyhnete složitému čištění při úklidu. Čím méně času strávíte úklidem, tím více si svou koupel nebo pobyt v koupelně vychutnáte.

Harmonický design

Když si pořizujete novou pohovku, musíte se ujistit, že zapadá stylově ladí s vybavením vašeho bytu. Stejně tak byste se měli soustředit i na harmonii mezi toaletou, umyvadlem a koupelnovým nábytkem. Po zvážení dalších požadavků, jako je čistota, pohodlí a uživatelská přívětivost při vybavení koupelny, je design třešničkou na dortu při vytváření dokonalé koupelny.

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

3D plánovač koupelny


Naplánujte si koupelnu online pomocí našeho 3D plánovače a vyberte si z rozmanitých možností.

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Koupelnové výrobky

Buďte s námi vždy v obraze

Ilustrativní fota k tématu Tipy a rady

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a nepromeškejte žádné novinky, události ani tipy do koupelny. Dostávejte informace o nejnovějších produktech, důležitých datech a další zprávy o čistotě, optimalizaci prostoru, pohodlí, designu, uživatelské přívětivosti a bezbariérovosti v koupelně.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Která koupelna je tou pravou pro vás?

Co přesně potřebujete? Je pro vás důležitý prostor, čistota, nebo design? Máte zájem o výrobky přizpůsobené uživateli, nebo upřednostníte extra pohodlí, které nabízí například sprchovací WC Geberit AquaClean? Nebo upřednostňujete univerzální design? Ať už potřebujete cokoli, usnadníme vám vaši každodenní rutinu díky našim šikovným koupelnovým řešením.

Více prostoru
Vyšší standard čistoty
Funkčnější design
Větší pohodlí
Zjednodušený přístup
Větší praktičnost