Svěží barva ve vaší koupelně

Po divokých barvách, které byly populární v 70. a 80. letech, se bílá barva na dlouhé roky vrátila jako dominantní barva v koupelnách. Bílá představuje čistotu a je klasickou barvou v mnoha koupelnách, kde je použita na obkladech, stěnách a keramických zařizovacích předmětech. Dny nedotknutelné bílé koupelny se ale rychle stávají minulostí. Zákazníci nyní hledají útulnější atmosféru, které se dá mimo jiné dosáhnout použitím různých barevných odstínů.

Majitelé domů nebo bytů kladou velký důraz na kombinaci odolného vybavení a estetiky, protože vetšina koupelen se bude používat 20 až 30 let a po tuto dobu se rekonstruje vůbec nebo jednou. To také vysvětluje, proč bílé tóny nikdy zcela nevyjdou z módy. Většina koupelnové keramiky se stále vyrábí v bílé barvě, prootže jde výborně kombinovat z heldiska barevnosti a navíc nikdy neunaví.

Svěží a jasná atmosféra

Barevný vzorkovník

V dnešní době se na stěny koupelny nejčastěji používají béžové, světle šedé nebo pudrové odstíny. Neutrální barvy navodí moderní a nadčasově elegantní nádech. V kombinaci s těmito barvami navíc bílá umyvadla a WC vypadají obzvláště elegantně.

Co se zařízení koupelny týká, doporučujeme použít klasické barvy a při navrhování stěn jemné, teplé barvy. A nezapomeňte: méně je někdy více. Nepokoušejte se smíchat příliš mnoho tónů. Může to vytvořit pocit nepořádku a chaosu.

Koupelnu ale můžete oživit prostřednictvím barevných dekorací a doplňků, které kdykoli snadno a bez větších nákladů vyměníte.

Barvy, které přinášejí radost

pastelové barvy
  • Pískové a “nude“ tóny dodávají pocit tepla. Přinášejí pocit harmonie.
  • Šedé tóny: Šedá se dodává v široké škále odstínů. Pokud se smíchá s trochou hnědé, má pak hřejivý efekt, pokud jde do modra, Grey comes in a wide range of shades – mixed with a little brown, grey has a warming effect, but when it has a bluish tint, it has a cooling effect. Accessories in red, yellow or turquoise harmonise especially well with grey bathrooms.
  • Pastelové barvy: Světle modrá, růžová, mátová a podobné odstíny poskytují pocit lehkosti a pohody v mísnosti. Krása pastelových barev spočívá v tom, že dodávají jemnost a jsou vhodné pro bílou keramiku a další zařízení koupelny.

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

Koupelnové výrobky

Buďte s námi vždy v obraze

Obrázky na téma Tipy a rady

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a nepromeškejte žádné novinky, události ani tipy do koupelny. Dostávejte informace o nejnovějších produktech, důležitých datech a další zprávy o čistotě, optimalizaci prostoru, pohodlí, designu, uživatelské přívětivosti a bezbariérovosti v koupelně.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Která koupelna je tou pravou pro vás?

Co přesně potřebujete? Je pro vás důležitý prostor, čistota, nebo design? Máte zájem o výrobky přizpůsobené uživateli, nebo upřednostníte extra pohodlí, které nabízí například sprchovací WC Geberit AquaClean? Nebo upřednostňujete univerzální design? Ať už potřebujete cokoli, usnadníme vám vaši každodenní rutinu díky našim šikovným koupelnovým řešením.

Více prostoru
Vyšší standard čistoty
Funkčnější design
Větší pohodlí
Zjednodušený přístup
Větší praktičnost