Vysoce kvalitní koupelnový nábytek

Vlhkost v koupelně může mít vážný dopad na koupelnový nábytek, protože může způsobit bobtnání dřeva. Výsledkem je neatraktivní vzhled nábytku a obtížné dovírání dvířek a zásuvek vlivem pokroucení. Několik klíčových vlastností zajistí, že vám koupelnový nábytek bude přinášet radost dlouhou dobu. Při pořizování koupelnového nábytku se soustřeďte na odolný materiál odolný proti vlhkosti.

Koupelnový nábytek je denně vystaven vlhkosti. „Nešetřete na kvalitě“ je proto motto, kterého byste se měli držet při výběru materiálu nábytku. U levnějšího koupelnového nábytku je třívrstvá dřevotřísková deska často nedokončená nebo není dostatečně chráněna proti vlhkosti. Může absorbovat vlhkost v koupelně a bobtnat, což má za následek například neatraktivní popraskané povrchy, stejně tak i dveře a zásuvky, které již nelze dovřít.

Řešení: koupelnový nábytek z materiálu, který je odolný proti vlhkosti. Zkoušky provedené ve zkušební laboratoři Geberit ukazují jasný rozdíl v kvalitě. Proto Geberit používá materiály na bázi dřeva odolné proti vlhkosti, které nejsou ovlivňovány stříkající vodou a vlhkostí.

Hladký povrch odolný proti poškrábání

Zásadní význam má také odolný povrch - mnoho levných kusů koupelnového nábytku je pokryto tenkou a levnou fólií, která je citlivá na každodenní používání koupelny. Geberit používá vysoce kvalitní, silné fólie. Koupelnový nábytek s odolným melaminovým povrchem je vždy dobrá volba. Melamin je papír lisovaný syntetickou pryskyřicí, který je extrémně odolný proti poškrábání a je navíc voděodolný. Vysoce kvalitní laky mají také tu výhodu, že se trvale spojí s materiálem a zejména laky s vysokým leskem poskytují iluzi hloubky díky odrazům. Pokud vezmete v úvahu tyto aspekty, může koupelnový nábytek zlepšit vaši koupelnu i kvalitu života.

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

Buďte s námi vždy v obraze

Ilustrativní obrázky k tématu Tipy a rady

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a nepromeškejte žádné novinky, události ani tipy do koupelny. Dostávejte informace o nejnovějších produktech, důležitých datech a další zprávy o čistotě, optimalizaci prostoru, pohodlí, designu, uživatelské přívětivosti a bezbariérovosti v koupelně.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Která koupelna je tou pravou pro vás?

Co přesně potřebujete? Je pro vás důležitý prostor, čistota, nebo design? Máte zájem o výrobky přizpůsobené uživateli, nebo upřednostníte extra pohodlí, které nabízí například sprchovací WC Geberit AquaClean? Nebo upřednostňujete univerzální design? Ať už potřebujete cokoli, usnadníme vám vaši každodenní rutinu díky našim šikovným koupelnovým řešením.

Více prostoru
Vyšší standard čistoty
Funkčnější design
Větší pohodlí
Zjednodušený přístup
Větší praktičnost