Vyjímatelná hřebenová vložka

Vyjímatelná hřebenová vložka ve vaničce Geberit Setaplano
Geberit sprchový kanálek pro odvod vody ve sprše - hřebenová vložka je součástí kanálku

Vyjímatelná hřebenová vložka zachycuje vlasy a nečistoty a zabraňuje ucpání odtoku. I díky hřebenové vložce se plochá sprchová vanička Geberit Setaplano jednoduše a rychle čistí.

Sprchové kanálky Geberit CleanLine nejenže dobře vypadají, ale také se jednoduše čistí. Na rozdíl od běžných sprchových kanálků mají otevřený odtokový povrch, který zabezpečí, že se na něm neusazuje špína ani bakterie, protože se dá jednoduše utřít. Součástí Geberit CleanLine je vyjímatelná hřebenová vložka.

Sprchy v úrovni podlahy

Hřebenová vložka pro sprchovací vaničku Geberit Setaplano

GEBERIT SETAPLANO

Sprchová vanička Geberit Setaplano je vyrobena z vysoce kvalitního pevného povrchového materiálu a má mírný sklon vedoucí k odtoku na předním konci. Protože nemá žádné hrany ani rohy, toto sprchové řešení se obzvlášť snadno čistí. Kryt odtoku vody lze sejmout pouhým pohybem ruky. Pod krytem se nachází hřebenová vložka, která chrání odtok před ucpáním. Tu lze snadno vyjmout a vyčistit během chvilky.

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

3D plánovač koupelny


Naplánujte si koupelnu online pomocí našeho 3D plánovače a vyberte si z rozmanitých možností.

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Koupelnové výrobky