Luxus v Grand hotelu

Grand Hotel si uvědomuje, že je velmi důležité plnit vysoká očekávání svých hostů a neustále se zlepšovat. To zahrnuje také instalaci sprchových toalet Geberit AquaClean v pětihvězdičkovém hotelu.

Hotel Grand Hôtel Stockholm se nachází v samém srdci švédského hlavního města a již od roku 1874 je vyhledávaným místem pro mezinárodní hvězdy, významné oslavy a zvláštní příležitosti.

Nový zážitek

Při nedávné rekonstrukci 19 pokojů a apartmánů se v hotelu Grand Hôtel Stockholm podařilo propojit místní a mezinárodní vlivy. Pokoje nyní září moderním skandinávským stylem, který je dokonale doplněn designovými prvky z jižní Evropy a Indie. Návštěva nových pokojů je nyní zcela novým zážitkem ve srovnání se zbývajícími 300 pokoji v hotelu. Na stěnách pokojů se nacházejí překrásné umělecké fotografie s květinami a pruhované tapety.

Vodní prvek

Také vybavení koupelny dokonale odpovídá luxusu hotelu. Koupelny jsou vybaveny nejmodernější technologií WC před i za stěnou. Jsou zde instalovány sprchové klozety Geberit AquaClean Mera a AquaClean Sela. Za stěnou se nachází univerzální instalační prvek Duofix. Vysoce kvalitní vybavení koupelny doplňují ovládací desky Sigma10 s úsporným ovládáním splachování stop-and-go.

Fakta

Galerie obrázků

Přihlásit se k odběru eView Geberit newsletter pro architekty

Obrázková koláž (© Geberit)

Výrobky a konstrukce Geberit se používají v budovách všeho druhu po celém světě. Výběr nejzajímavějších projektů najdete na této stránce.

Pravidelně se v newsletterech “eView“ společnosti Geberit objevuje aktuální téma z oblasti stavebnictví. Kromě zajímavých projektů nabízí “eView“ rozhovory s architekty, stavebními odborníky, projektanty a další informace z oboru.