Inovace Geberit

Nové možnosti Pro celou koupelnu

Kombinací odbornosti v oblasti sanitárních technologií, designu a funkcí jsme docílili nových možností v projektování, navrhování a instalaci koupelen. Přečtěte si více o atraktivních nových funkcích a novinkách v sortimentu výrobků Geberit.

Geberit Smyle Decentní tvary, maximální funkčnost

koupelnová série Geberit Smyle

Nová koupelnová série obsahuje prvky, které jsou ve vzájemné harmonii a jako celek vytváří moderní a odlehčený design. Madla umyvadlových skříněk kopírují obrysy umyvadel a vytvářejí tak plynulý přechod mezi umyvadlem a skříňkou. I tato série nabízí flexibilitu - modulární koncept nábytku má mnoho možností kombinací.

Objevit Geberit Smyle

Geberit Selnova Compact Koupelnový nábytek

Geberit Selnova Compact - ideální pro malé koupelny

Série ideální do malých koupelen Selnova Compact je doplněna o nové skříňky pod umyvadla. Skříňky jsou vybaveny dvířky s mechanismem tichého dovírání SoftClosing. Madla dvířek můžou sloužit jako držák na ručník. V nabídce jsou také varianty s držáky ručníku zabudovanými v boku.

Objevit Selnova Compact

Geberit VariForm Nový povrch nábytku

nový odstín nábytku Geberit VariForm

Nabídka koupelnového nábytku Geberit VariForm se rozšířila o nový dřevěný dekor - dub. Navá povrchová úprava spolu s vhodným umyvadlem VariForm na desku dodává koupelně teplý nádech a harmonickou moderní kombinaci.

Sortiment umyvadlových skříněk je nyní k dispozici ve čtyř různých barvách povrchu: bílá, láva, ořech a dub.

Objevit Geberit VariForm

Geberit Option Nový model zrcadla

zrcadlo Geberit Option se světelným pásem

Nový model zrcadla doplňuje sérii Geberit Option. Zrcadlo vyniká zaoblenými rohy a širokými světelnými pásy, které se nacházejí na horním okraji zrcadla, vyjma varianty v šířce 120 cm, kde jsou dva světelné pásy na stranách. Zrcadla jsou vybavena mechanickým spínačem rozsvícení. V nabídce je v pěti rozměrech.

Objevit Geberit Option