Inovace Geberit

Nové možnosti Pro celou koupelnu

Kombinací odbornosti v oblasti sanitárních technologií, designu a funkcí jsme docílili nových možností v projektování, navrhování a instalaci koupelen. Přečtěte si více o atraktivních nových funkcích a novinkách v sortimentu výrobků Geberit.

Novinky

Geberit Smyle Decentní tvary, maximální funkčnost

koupelnová série Geberit Smyle

Nová koupelnová série obsahuje prvky, které jsou ve vzájemné harmonii a jako celek vytváří moderní a odlehčený design. Madla umyvadlových skříněk kopírují obrysy umyvadel a vytvářejí tak plynulý přechod mezi umyvadlem a skříňkou. I tato série nabízí flexibilitu - modulární koncept nábytku má mnoho možností kombinací.

Objevit Geberit Smyle

Geberit Selnova Compact Koupelnový nábytek

Geberit Selnova Compact ideální pro malé koupelny

Série ideální do malých koupelen Selnova Compact je doplněna o nové skříňky pod umyvadla. Skříňky jsou vybaveny dvířky s mechanismem tichého dovírání SoftClosing. Madla dvířek můžou sloužit jako držák na ručník. V nabídce jsou také varianty s držáky ručníku zabudovanými v boku.

Objevit Selnova Compact

Geberit VariForm Nový povrch nábytku

Nový odstín nábytku Geberit VariForm

Nabídka koupelnového nábytku Geberit VariForm se rozšířila o nový dřevěný dekor - dub. Navá povrchová úprava spolu s vhodným umyvadlem VariForm na desku dodává koupelně teplý nádech a harmonickou moderní kombinaci.

Sortiment umyvadlových skříněk je nyní k dispozici ve čtyř různých barvách povrchu: bílá, láva, ořech a dub.

Objevit Geberit VariForm

Geberit Option Nový model zrcadla

Zrcadlo Geberit Option se světelným pásem

Nový model zrcadla doplňuje sérii Geberit Option. Zrcadlo vyniká zaoblenými rohy a širokými světelnými pásy, které se nacházejí na horním okraji zrcadla, vyjma varianty v šířce 120 cm, kde jsou dva světelné pásy na stranách. Zrcadla jsou vybavena mechanickým spínačem rozsvícení. V nabídce je v pěti rozměrech.

Objevit Geberit Option