Inovace Geberit

Nové perspektivy Pro celou koupelnu

Získejte exkluzivní přehled o inovacích pro rok 2023. Čtěte dále a dozvíte se o atraktivních novinkách a doplňcích v produktových řadách Geberit.

Koupelnové série

Nová zrcadla Geberit Option Široká škála designů

Paprsky světla v koupelně (© Geberit)

Osvětlená zrcadla jsou nedílnou součástí koupelny, podobně jako WC keramika nebo třeba umyvadla. Zrcadla Option poskytují nejen ideální světelné podmínky, ale také optimálně osvětlený odraz. Díky novým modelům v nabídce je nyní na výběr celá řada osvětlených zrcadel Geberit Option v různých velikostech a provedeních.

Dodatečné informace k Geberit Option

Selnova Square Rozšíření produktové řady Geberit Selnova Square

Sada koupelnového nábytku Geberit Selnova Square s umývátkem a skříňkou s ručním oplachováním (© Geberit)

Produktové portfolio koupelnové série Geberit Selnova Square se rozšiřuje o tři kompaktní sady koupelnového nábytku, které se skládají z umývátka a skříňky. Koupelnová série je rovněž doplněna o další dvě nábytkové sestavy doplněné o umyvadlovou desku a oválné umyvadlo. Nové sestavy koupelnové série Geberit Selnova Square jsou k dispozici ve čtyřech barvách: bílá, láva, ořech hickory a světlý ořech hickory.
Umyvadla Geberit Selnova Square jsou k dispozici ve velikostech 36, 45 a 50 cm. Sada obsahuje umývátko a odpovídající skříňku. Kompaktní a lineární skříňky nabízejí ještě více úložného prostoru.
Novinkou koupelnové série Geberit Selnova Square je designová varianta s oválným umyvadlem a umyvadlovou deskou ve velikostech 60 a 80 centimetrů. Umyvadlová deska a skříňka potřebná pro montáž umyvadla jsou k dispozici jako sada. Při montáži se umyvadlo namontuje na desku a umístí na skříňku.