Inovace Geberit

Nové možnosti Pro celou koupelnu

Kombinací odbornosti v oblasti sanitárních technologií, designu a funkcí jsme docílili nových možností v projektování, navrhování a instalaci koupelen. Přečtěte si více o atraktivních nových funkcích a novinkách v sortimentu výrobků Geberit.

Geberit Selnova Vhodné řešení pro každý požadavek

Koupelová řada Renova

Sortiment v koupelnové sérii Geberit Selnova je neobyčejně široký. Obsahuje až čtyři designové řady v oblém i hranatém designu, moderní sortiment nábytku s novými barevnými možnostmi a širokým výběrem toalet bez splachovacího okraje, stojících i závěsných. Nabízí také kompaktní řešení do malých koupelen pro hosty, a speciální sortiment do bezbariérových koupelen.

Více informací o Geberit Selnova

Koupelnový nábytek Geberit VariForm Dokonalý tvar i funkce

Umyvadlová prostor Geberit VariForm

Nová série nábytku pro umyvadla na desku Geberit VariForm umožňuje vytvořit na míru přizpůsobené řešení. Štíhlý a kompaktní vrchní panel z laminátu, který má tloušťku jen 4 mm, a jehož součástí je černá linie na vnějím lemu, je v souladu se současným trendem minimalistického designu. Nevtíravý vnější design pokračuje i uvnitř. Zásuvky jsou navržené bez výřezu pro zápachovou uzávěrku, díky čemuž můžou uživatelé maximálně efektivně využívat vnitřní prostor. Zrcadla s osvětlením Geberit Option nebo zrcadlové skříňky dokonale doplňují výrobky VariForm.

Více informací o Geberit VariForm

Zrcadlo Geberit Option Plus Paprsek světla pro každou koupelnu

Zrcadlo Geberit Option Plus

Zrcadlo Geberit Option Plus vás zobrazí v tom správném světle. Koncept osvětlení zrcadla zahrnuje dva hlavní prvky osvětlení. Jeden světelný pás osvětluje strop a stěnu nad zrcadlem. Druhý světelný pás osvětluje samotné umyvadlo. Nepřímé světlo dokonale osvětluje osobu stojící před zrcadlem. Zrcadlo má také vyhřívání proti zamlžování. To je možné ručně aktivovat, aby se předešlo zamlžení zrcadla párou po horké koupeli nebo sprše. Zrkadlo Geberit Option Plus je dostupné v těchto velikostech: 40 / 60 / 75 / 90 / 120 cm

Více informací o Geberit Option Plus

Splachovací tlačítka Geberit Sigma21 a Sigma50 Podle vašich představ

Ovládací tlačítka Sigma50 a Sigma21

Ovládací tlačítka Geberit tvoří závěrečnou tečku každé koupelny. Nové, módní metalické barvy tlačítek dokonale ladí s dalšími designovými prvky v koupelně. Ať už jde o odstín růžového zlata, mosaze nebo černého chromu, nebo o dva nové povrchy – americký ořech a dekor betonu.

Více informací o ovládacích tlačítkách Geberit

Splachovací tlačítka Geberit Sigma20 a Sigma30 Nový vzhled našich bestsellerů

Ovládací tlačítka Sigma20 a Sigma30 tón v tónu

Ovládací tlačítka Geberit Sigma20 a Sigma30 jsou nyní k dispozici v novém provedení. Kromě klasické verze s chromovanými designovými kroužky nebo proužkem jsou nově sladěna do varianty „tón v tónu“ lesklého a matného povrchu. Tlačítka s matným povrchem desky mají úpravu easy-to-clean, která zamezuje zanechávání viditelných otisků prstů.

Více informací o ovládacích tlačítkách Geberit

Sprchový kanálek Geberit CleanLine80 Nový profil

Sprchový kanálek Geberit CleanLine80 v barvě champagne

Nejnovější přírůstek do řady sprchových kanálků Geberit CleanLine je model s označením CleanLine80. Nový kanálek CleanLine80 s integrovaným sklonem uspokojí potřeby nejnáročnějších zákazníků. CleanLine80 je dostupný ve dvou délkách, 90 a 130 cm a lze jej naopak zkrátit na 30 cm tak, aby vyhovoval v každé situaci. Samozřejmostí je hřebenová vložka v odtoku, kterou stačí pro odstranění vlasů a nečistot pouze vyjmout a nečistoty vyhodit. Atraktivní nové barevné vyhotovení v odstínech champagne a černý chrom dodají sprchovému prostoru nádech luxusu. Povrch kanálku je ošetřený technologií, která eliminuje zanechávání otisků.

Více informací o odvodnění sprch

Hygienický proplach Geberit Rapid

Hygienický proplach Rapid vedle umyvadla

Stojatá pitná voda nebo dočasné prostoje průtoků vodovodního potrubí mohou vést k závažným problémům, které je zapotřebí vyřešit. S novým hygienickým proplachem Geberit Rapid je řešení snadné a rychlé. Geberit Rapid poskytuje snadné a rychlé řešení a poskytuje základní funkce pro pravidelnou výměnu vody ve vodovodním potrubí. Protože je napájen z baterie, lze jej okamžitě uvést do chodu, kdekoli je to potřeba.

Více o hygienickém proplachu Geberit Rapid

Souprava nosných podpěr Geberit Pluvia

Vysoký bezpečnostní standard se sadou podpory Geberit Pluvia

Souprava bočního kotvení Geberit Pluvia obsahující jen několik málo částí zvyšuje bezpečnost a stabilitu systému. Výrazně snižuje riziko bočních vibrací a kmitů způsobených vysokou průtokovou rychlostí odváděné dešťové vody. Podpěrami lze také dodatečně vybavit již nainstalované a zprovozněné systémy.

Více o Geberit Pluvia

Střešní vtok Geberit Pluvia s přírubou pro okapy, 25 l

Střešní vpust Geberit Pluvia s přírubou pro okapy je k dispozici s kapacitou 12 l/s nebo 25 l/s

Střešní vtok Geberit Pluvia s přírubou pro okapy je nyní k dispozici s kapacitou 25 l/s a dimenzí pro připojení d90. Nový střešní vtok lze použít pro žlaby s šířkou min. 30 cm.

Více o Geberit Pluvia

Škrabka na trubky Geberit PE a Silent-db20

Nástroj na opracování trubek Geberit šetří čas a snadno se s ním manipuluje

Geberit škrabka slouží k odstraňování oxidační vrstvy na trubkách a tvarovkách Geberit PE a Geberit Silent-db20 o průměrech trubky ø 110 mm. Za pouhých 10 vteřin lze trubku nebo tvarovku připravit na svařování pomocí elektrofúzní spojky Geberit. Škrabka může být použita s klasickými akumulátorovými vrtačkami.

  • Pro dimenze d56, d63, d76, d90 a d110
  • Škrabka Geberit je dostupná jako set v kufříku, nebo jednotlivě

Více o Geberit Silent-db20

Geberit Silent-db20 koleno 45° s dlouhým ramenem

Snadná instalace díky 45° ohybu Geberit Silent-db20 s dlouhou nohou

Nová tvarovka zjednodušuje a zrychluje proces instalace odbočky odpadního potrubí: místo řezání potrubního úseku na správnou délku a spojování kolenem 45° se jednoduše zkrátí dlouhé rameno podle požadované výšky podhledu. Tvarovka může být použita pro podhled světlé výšky 150-250 mm. Svodné potrubí lze nainstalovat těsně k podhledu vzhledem k tomu, že požádní manžeta RS90+ může být osazena zároveň s podhledem bez rizika kolize s elektro či upínací spojkou.

Více o Geberit Silent-db20

Geberit Silent-db20 redukované připojovací hrdlo s jazýčkovým těsněním

Geberit Silent-db20 objímka těsnícího kroužku, redukovaná, s jazýčkovým těsněním

Nové profilové těsnění umožňuje snadnější zasouvání potrubí menší silou. Může být použit rovnou s elektrospojkou bez jakýchkoliv úprav. Dostupné ve velikosti DN 56/50.

Více o Geberit Silent-db20