Abychom vám mohli nabídnout optimální služby, používají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s používáním těchto souborů. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů .

Zavřít
Geberit Česká republika

Splachovací tlačítko Sigma50

  • tlačítko na splachování Sigma 50

Zaoblená elegance skloubená s elegancí a praktičností - tlačítko Sigma50 přináší nejen nový design v podobě zúžeých tlačítek, ale i nové dekory - nyní si můžete vybrat z osmi barev a materiálů. Pro náročné zákazníky nabízíme možnost dodání tlačítka pro další vlastní úpravu podle jejich vkusu.

Tlačítka splachování Geberit

Koupelnová série Geberit Acanto

V nová ucelené koupelnové sérii Geberit Acanto se snoubí přímočarý design s organickými tvary a chytrými detaily. Umyvadla s ladnými křivkami a štíhlou konturou, modulární vnitřní prostor koupelnového nábytku, zrcadlové skříňky s inovativními funkcemi - nechte se přesvědčit výjimečností série Geberit Acanto.

Koupelnové série Geberit

Ovládací tlačítko Geberit Twinline30

Ovládací tlačítka Twinline jsou ještě občas někde k vidění. Jsou určené pro nádržky Twinline, které jsou i 20 a více let staré, ale stále bezchybně slouží. Nové tlačítko Twinline30 bylo vytvořené, aby odráželo současný moderní design, který je charakteristický pro tlačítka novějších generací.

Tlačítka splachování Geberit

Jednotka odsávání zápachu Geberit DuoFresh

Nová jednotka odsávání zápachu přináší komfort a svěží vzduch do vaší koupelny. Nepříjemný zápach je odsávaný přímo z toaletní mísy a nešíří se do místnosti. Vzduch se přefiltruje ve voštinovém filtru a vrací se zpět do místnosti. Orientační LED podsvícení tlačítka vás naviguje k toaletě v noci. Součástí jednotky je i souprava na vhazování čisticích WC tyčinek. Nový systém Geberit DuoFresh je možné instalovat do všech nádržek Sigma a je kompatibilní s větinou ovládacích tlačítek Sigma.

Odsávání zápachu Geberit DuoFresh

Geberit AquaClean Sela

Nové sprchovací WC Geberit AquaClean Sela doplňuje sérii AquaClean o model, který se hodí do každé koupelny díky svým puristicky čistým liniím a dokonale kvalitnímu materiálu. Geberit AquaClean Sela nabízí klasické funkce sprchovacích toalet Geberit.

Geberit AquaClean Sela

Nový kryt na sprchový odtok ve stěně

Nový kryt odtoku sprchy ve stěně v pochromovaně lesklé variantě harmonicky ladí s dalším koupelnovým vybavením. Díky inovaci, která dala odtokovému kanálku zaoblený harmonický tvar, půdobí dokonale v každé koupelně. Kryt se dá jednoduše odejmout a snadno vyčistit.

Sprchy v úrovni podlahy

Geberit SuperTube

Hydraulicky optimalizovaná kanalizace výškových budov poskytuje víc obytného prostoru a podlahové plochy.

Geberit SuperTube

Geberit ERV - Energeticky úsporná odvětrávací hlavice

Šetřete energii pomocí energeticky úsporné odvětrávací hlavici Geberit ERV. Hlavice ERV utěsňuje větrací potrubí ústící nad střechu pomocí systému s magnetickou membránou. Když je potřeba vyrovnat podtlak v potrubí, hlavice se automaticky otevře. Po zbytek času je za vřená a udržuje teplo uvnitř budovy. Protože se membrány otvírají v obou směrech, lze tímto způsobem kompenzovat také přetlak.

Energeticky úsporná hlavice ERV

Geberit MasterFix

  • přechodka Geberit MasterFix

Oblíbená přechodka získala nové jméno - Geberit MasterFix. Umožňuje spolehlivé připojení ventilů a montážních prvků bez použití nářadí a konopí. Nově navíc zaručuje MasterFix bezpečnou instalaci dokonce i v tmavých nebo úzkých místech, protože přechodka při správném usazení slyšitelně zacvakne. Geberit MasterFix lze také snadno znovu odpojit, a to i po delší době provozu.

Nové PE hrdlo s jazýčkovým těsněním

  • PE hrdlo s jazýčkovým těsněním

Nové PE hrdlo s jazýčkovým těsněním umožňuje pohodlnou instalaci díky menší potřebné síle pro zasunutí trubky do jazýčkového těsnění. Hrdlo je prodloužené a umožňuje použít elektrospojku.

Geberit PE