Abychom vám mohli nabídnout optimální služby, používají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s používáním těchto souborů. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů .

Zavřít
Geberit Česká republika

Nové možnosti

Pro celou koupelnu

Spojením know-how v oblasti sanitární techniky, designu a inovativních funkcí otevíráme nové možnosti v oblasti plánování, projektování a instalace koupelen. Čtěte dál a dozvíte se více o atraktivních nových funkcích a doplňcích produktových řad Geberit, a to nejen těch před zdí, ale i za ní.

Správná volba

 • Geberit ovládací tlačítka

Splachovací tlačítka Geberit Sigma21 a Sigma50

Ovládací tlačítka Geberit tvoří závěrečnou tečku každé koupelny. Nové, módní metalické barvy tlačítek dokonale ladí s dalšími designovými prvky v koupelně. Ať už jde o odstín růžového zlata, mosaze nebo černého chromu, nebo o dva nové povrchy – americký ořech a dekor betonu.

Více informací o ovládacích tlačítkách

Černá s černou, bílá s bílou

 • tlačítka Geberit Sigma20 a Sigma30 tón v tónu, černá nebo bílá
Splachovací tlačítka Sigma20 a Sigma30

Ovládací tlačítka Geberit Sigma20 a Sigma30 jsou nyní k dispozici v novém provedení. Kromě klasické verze s chromovanými designovými kroužky nebo proužkem jsou nově sladěna do varianty „tón v tónu“ lesklého a matného povrchu. Tlačítka s matným povrchem desky mají úpravu easy-to-clean, která zamezuje zanechávání viditelných otisků prstů.

Více informací o ovládacích tlačítkách

Funkční design pro lepší kvalitu života

 • WC Geberit ONE

WC Geberit ONE

Nové závěsné WC Geberit ONE představuje unikátní kombinaci prvotřídního designu a inovativního know-how společnosti Geberit.Geberit ONE má celou řadu předností - jak zjevných, tak i těch, které nejsou na první pohled viditelné. Zákazníci je však ocení při používání.

Více informací o WC Geberit ONE

Klasicky nadčasová

 • koupelna Geberit Selnova v bílé barvě

Koupelna Geberit Selnova

Koupelnová série Geberit Selnova je díky svým klasickým tvarům vhodnou volbou do jakékoliv koupelny. Geberit zde vsadil na jednoduchý a neokázalý design a zaměřil svou pozornost především na funkčnost. Kolekce Selnova se vymyká skvělým poměrem ceny a výkonu a vysokou kvalitou, která je již s Geberitem neodmyslitelně spojená. Koupelnová série zahrnuje 4 produktové řady: Geberit Selnova, Geberit Selnova Square, Geberit Selnova Compact a Geberit Selnova Comfort.

Více informací o koupelnové sérii Geberit Selnova

Perfektní tvar a funkčnost

 • umyvadlo na desku a podumyvadlová skříňka Geberit VariForm

Koupelna Geberit VariForm

Koupelnový nábytek navržený pro umyvadla na desku VariForm rozšiřuje designové možnosti ztvárnění prostoru pro každodenní hygienu. Klidný a zdrženlivý design skříněk Geberit VariForm vnáší do prostoru kolem umyvadla pocit lehkosti a dokonale ladí se štíhlým, moderním vzhledem umyvadel. Modulární systém umožňuje flexibilní navrhování přizpůsobené daným prostorovým dispozicím. Vnitřek nábytku lze plně využít díky zásuvkám bez výřezu pro zápachovou uzávěrku. Zásuvky mají navíc mechanismus push-to-open - stačí jen lehce zatlačit a zásuvka se otevře. Dokonalým doplňkem pro nábytek a umyvadla Variform jsou osvětlená zrcadla nebo zrcadlové skříňky Geberit Option.

Více informací o koupelně Geberit VariForm

Čisté linie, individuální detaily

Koupelna Geberit Acanto

Modulární charakter série Acanto dokáže držet krok i s velmi osobitým životním stylem. Díky ergonomickým řešením můžete mít všechny důležité věci po ruce.

Více informací o koupelně Geberit Acanto

Dostatek světla pro každou koupelnu

 • zrcadlo Geberit Option s osvětlením

Osvětlené zrcadlo Geberit Option Plus

Zrcadlo Geberit Option Plus poskytuje optimální osvětlení stropu, obličeje a prostoru kolem umyvadla. Zrcadlo má nahoře a dole světelné pruhy, které osvětlují okolí zrcadla, nahoře strop a stěnu za zrcadlem, dole pak oblast umyvadla. Nepřímé osvětlení dokonale osvětluje postavu před zrcadlem. Pokud je intenzita světla příliš jasná, lze ji změnit pomocí stmívací funkce. Pro ještě větší komfort lze ručně zapnout funkci proti zamlžování. Geberit Option Plus je k dispozici v šířkách 40 / 60 / 75 / 90 / 120 a výšce 70 cm.

Více informací o zrcadlech a zrcadlových skříňkách Geberit Option

Elegantní a jedinečná

 • koupelna s plochou sprchovou vaničkou Geberit Sestra

Plochá sprchová vanička Geberit Sestra

Plochá sprchová vanička Geberit Sestra upoutá na první pohled - její elegantní minimalistický design se promítá i do odtoku, jehož kryt lícuje s povrchem vaničky a vytváří tak jednolitý celek. Povrch je jemně strukturovaný. To mu dodává vzhled kamene a zaručuje výborné protiskluzové vlastnosti. Sprchová vanička Geberit Sestra je k dispozici ve třech barvách a několika různých velikostech.

Více informací o vaničce Geberit Sestra a odvodnění sprchových koutů

Nový profil

 • sprchový kanálek Geberit CleanLine80 v barvě champagne

Sprchový kanálek Geberit CleanLine80

Nejnovější přírůstek do řady sprchových kanálků Geberit CleanLine je mode s označením CleanLine80. Nový kanálek CleanLine80 s integrovaným sklonem uspokojí potřeby nejnáročnějších zákazníků. CleanLine 80 je dostupný ve dvou délkách, 90 a 130 cm a lze jej naopak zkrátit na 30 cm tak, aby vyhovoval v každé situaci. Samozřejmostí je hřebenové sítko v odtoku, které stačí pro odstranění vlasů a nečistot pouze vyjmout a nečistoty vyhodit. Atraktivní nové barevné vyhotovení v odstínech champagne a černý chrom dodají sprchovému prostoru nádech luxusu. Povrch kanálku je ošetřený technologií, která eliminuje zanechávání otisků.

Více informací o sprchových kanálcích Geberit CleanLine a odvodnění sprchových koutů

Pro spolehlivou a jednodušší montáž

 • souprava nosných podpěr Geberit Pluvia

Souprava nosných podpěr Geberit Pluvia

Souprava bočního kotvení Geberit Pluvia obsahující jen několik málo částí zvyšuje bezpečnost a stabilitu systému. Výrazně snižuje riziko bočních vibrací a kmitů způsobených vysokou průtokovou rychlostí odváděné dešťové vody. Podpěrami lze také dodatečně vybavit již nainstalované a zprovozněné systémy.

Více informací o Geberit Pluvia a podtlakovém odvodnění střech

 • nový střešní vtok Geberit Pluvia

Střešní vtok Geberit Pluvia s přírubou pro žlaby

Střešní vtok Geberit Pluvia s přírubou pro žlaby je nyní k dispozici s kapacitou 25 l/s a dimenzí pro připojení d90. Nový střešní vtok lze použít pro žlaby s šířkou min. 30 cm.

Více informací o Geberit Pluvia a podtlakovém odvdnění střech

 • nová škrabka pro urychlení práce s trubkami Geberit Silent PP a Geberit PE

Škrabka na trubky Geberit PE
a Silent-db20

Geberit škrabka slouží k odstraňování oxidační vrstvy na trubkách a tvarovkách Geberit PE a Geberit Silent-db20 o průměrech trubky ø 110 mm. Za pouhých 10 vteřin lze trubku nebo tvarovku připravit na svařování pomocí elektrofúzní spojky Geberit. Škrabka může být použita s klasickými akumulátorovými vrtačkami.

 • Pro dimenze d56, d63, d76, d90 a d110
 • Škrabka Geberit je dostupná jako set v kufříku, nebo jednotlivě

Více informací o nářadí a příslušenství ke kanalizačním systémům

 • koleno Silent-db 20 s dlouhým ramenem

Geberit Silent-db20 koleno 45° s dlouhým ramenem

Nová tvarovka zjednodušuje a zrychluje proces instalace odbočky odpadního potrubí: místo řezání potrubního úseku na správnou délku a spojování kolenem 45° se jednoduše zkrátí dlouhé rameno podle požadované výšky podhledu. Tvarovka může být použita pro podhled světlé výšky 150-250 mm. Svodné potrubí lze nainstalovat těsně k podhledu vzhledem k tomu, že požádní manžeta RS90+ může být osazena zároveň s podhledem bez rizika kolize s elektro či upínací spojkou.

Více informací o potrubních systémech Geberit

 • redukované připojovací hrdlo s jazýčkovým těsněním Silent-db20

Geberit Silent-db20 redukované připojovací hrdlo s jazýčkovým těsněním

Nové profilové těsnění umožňuje snadnější zasouvání potrubí menší silou. Může být použit rovnou s elektrospojkou bez jakýchkoliv úprav. Dostupné ve velikosti DN 56/50.

Více informací o potrubních systémech Geberit

Hygienický proplach

 • Geberit Rapid - pro hygienu pitné vody

Geberit Rapid

Stojatá pitná voda nebo dočasné prostoje průtoků vodovodního potrubí mohou vést k závažným problémům, které je zapotřebí vyřešit. S novým hygienickým proplachem Geberit Rapid je řešení snadné a rychlé. Geberit Rapid poskytuje snadné a rychlé řešení a poskytuje základní funkce pro pravidelnou výměnu vody ve vodovodním potrubí. Protože je napájen z baterie, lze jej okamžitě uvést do chodu, kdekoli je to potřeba.

Více informací k hygieně pitné vody