Podomítkové splachovací nádržky Standard v technologii splachování

Klasika moderních koupelnových instalací

Nádržka Geberit skrytá ve stěně

Splachovací nádržky pod omítku Geberit se staly klasickým a široce preferovaným řešením. V České republice bývají dokonce synonymem pro závěsné WC jako takové. Během posledních 50 let jich byly po celém světě namontovány miliony. Jsou známé svoji příslovečnou spolehlivostí. Před expedicí z výroby provádíme u každé nádržky zkoušku těsnosti.

50-letá záruka dostupnosti náhradních dílů poskytuje dlouhodobou jistotu dostupnosti všech vyměnitelných mechanických dílů skryté splachovací nádržky a ovládacího tlačítka. Výjimkou jsou specifické funkce elektronických produktů (např. Hygienický proplach nebo DuoFresh).

Objem splachování skryté splachovací nádržky Geberit Sigma 12 cm může být omezen na 4,5 litru. Je proto příkladná z hlediska spotřeby vody a dosahuje trvale vysokého počtu bodů na štítku Water Efficiency Label.

Vaše koupelna je připravena na budoucnost

Geberit skrytá nádržka s přívodem vody v chráničce

Montážní prvky pro WC jsou dodávány s trubkovou chráničkou pro přívod vody pro případ montáže toalety z řady Geberit AquaClean. Díky této chráničce můžete kdykoliv domontovat toaletu Geberit AquaClean s integrovanou sprchou. Některé prvky pro WC jsou také vybaveny pro montáž jednotky odsávání zápachu Geberit DuoFresh, která pohlcuje a odstraňuje zápachy přímo ve WC míse.

Připravené pro každou situaci

Nejenže máte k dispozici široký výběr ovládacích tlačítek Geberit, ale také spolehlivé předstěnové montážní prvky Geberit. Jsou k dispozici ve třech různých montážních výškách a s ovládáním splachování zepředu nebo shora. Pro vaši snadnější orientaci má každý typ splachovací nádržky stejné jméno jako řada tlačítek, která je pro daný typ nádržek určená.

Podomítková nádržka Geberit Sigma
  • Montážní výška 112 cm
  • Ovládání splachování zepředu
  • K dispozici bezbariérový a výškově nastavitelný model
  • Odsávání zápachu (s recirkulací vzduchu / s odvodem vzduchu)
  • Vhodné pro oddálené ovládání splachování
Skrytá nádržka Geberit Omega

Podomítková splachovací nádržka Geberit Omega


  • Maximální flexibilita s různými montážními výškami 112 cm, 98 cm a 82 cm
  • Ovládání splachování zepředu
  • Ovládání splachování shora u prvků s montážní výškou 82 cm a 98 cm
  • Obzvláště malá tlačítka splachování
  • Vhodné pro oddálené ovládání splachování

Pohyb je nepřítel stagnace

hygienický proplach Geberit

Pravidelné proplachování zajistí hygienu pitné vody

Hygienicky proplach Geberit integrovaný do podomítkové nádržky zaručí požadovanou hygienu pitné vody a nezabere žádné další místo navíc.

Představuje ideální řešení, kde je nutné automatické proplachování z důvodu nepravidelného nebo občasného využívání. Proplachování je integrované do nádržky, proto v koupelně nevzniknou žádné další servisní otvory.

Intervalový proplach lze snadno nainstalovat do jakékoli skryté splachovací nádržky Geberit Sigma 12 cm.

Modernizace splachování

Intervalové splachování Geberit nabízí nákladově efektivní a prostorově úsporné řešení pro udržení kvality pitné vody. Zajišťuje spolehlivou výměnu studené vody a lze jej instalovat nebo dodatečně namontovat do jakékoli skryté splachovací nádržky Geberit Sigma 12 cm v několika jednoduchých krocích.

Více informací pro plánování vaší koupelny

Veškeré technické informace najdete v online katalogu

Instalační systémy Geberit vždy správné řešení

titulní strana brožury Instalační systémy Geberit

Prohlédněte si brožuru Instalační systémy a seznamte se s Geberit řešením!

Prohlédnout brožuru  (7.2 MB)