Nechte svou koupelnu zazářit

Ať už je ve vysokém lesku nebo v matném broušeném stylu, metalický vzhled je na prvním místě. Zlaté, mosazné, měděné a jiné kovové tóny jsou nyní trendy volbou pro obývací i kouplenové prostory.

Nábytek, doplňky, lampy a obklady stěn s kovovým leskem se staly nevyhnutelností při uvádění nejnovějších koncepcí interiérového desginu. Tato elegantní vlastnost dodává interiéru nejen náznak luxusu, ale přizpůsobuje se i různým kombinacím barev a materiálů a výborně ladí s jakýmkoliv designem.

Poutavé kovové efekty

Kromě kovových doplňků v teplých zlatých odstínech se v minimalistickém designu staly nesmírně populární odstíny jako černý chrom a červené zlato.

Jak to často bývá, všechno je o hledání správné rovnováhy: Při designování je vhodné se vyhýbat kombinování více metalických tónů v jedné místnosti, aby nevypadaly chaoticky nebo příliš opulentně. Kombinace různých povrchových textur však může vytvořit něco, co vypadá zajímavě a stále harmonicky. Měli byste se taky vyhnout míchání různých metalických barev s chromem, protože chromové prvky mají dominantní efekt v každé místnosti - včetně koupelny - a nejsou vůbec tak neutrální, jak se všeobecně věří.

Vytváření harmonie

„Zlaté kohoutky nebyly zpočátku oblíbenou volbou při vytváření trendových kovových prvků v koupelně. Vodovodní baterie jsou v koupelnách velmi důležitým prvkem, proto společnost Geberit nabízí splachovací tlačítka a sprchové kanálky v různých metalických odstínech, které zapadají do designového konceptu. Všechno je to otázka výběru dokonalých detailů do harmonicky vypadající koupelny,“ vysvětluje Daniel Raissle, vedoucí produktové linie armatur a splachovacích tlačítek ve společnosti Geberit.

Zaměřtě se na celkový efekt

Dnešní trendy v koupelně se zaměřují na tmavé barvy a přírodní nebo minerální povrchy, jako je vzhled ořechu, břidlice nebo betonu - a metalické akcenty jsou dokonalým doplňkem těchto designů. Je potřebné připomenout, že právě detaily propůjčují místnostem jejich vlastní identitu a individualitu. Vodovodní baterie, splachovací tlačítka, sprchové kanálky, zrcadla a dávkovače mýdla v konzistentních metalických barvách jsou designově propojené, vytvářejí harmonický efekt a v koupelnách vytvářejí pocit domova - a i to je v dnešní době jeden z hlavních požadavků zákazníků.

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

3D plánovač koupelny


Naplánujte si koupelnu online pomocí našeho 3D plánovače a vyberte si z rozmanitých možností.

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Koupelnové výrobky