Nový zážitek pro hostovské WC

HOstovská koupelna před a po renovaci

Velikost koupelny nemusí mít vůbec nic společného s tím, jaké pohodlí poskytuje a jak dobře se v ní cítíte. Následující rekonstrukce koupelny pro hosty je toho důkazem.

Někdy stačí i pár malých změn k výraznému zvýšení uživatelského komfortu. Nizozemská rodina z naší případové studie si přála, aby jejich malá koupelna pro hosty zůstala útulná a přitom působila upraveně. Velmi důležité pro ně bylo, aby se dala snadno udržovat v čistotě. Prováděcí firma dostala za úkol vytvořit pomocí minimálních stavebních úprav a vysoce kvalitních zařizovacích předmětů zcela nový, svěží interiér.

Stylové vybavení

Nadčasové obklady v dekoru šedého kamene směly zůstat. Keramika, koupelnový nábytek a splachovací tlačítko jsou ovšem nové a malému prostoru vdechly vlastní, osobitý ráz. Nová umyvadlová skříňka má držák na ručníky zajímavě umístěný ve výklenku. Takové řešení působí upraveně a ručník nepřitahuje při vstupu do místnosti zbytečnou pozornost. Obraz na zdi byl nahrazen praktickou magnetickou tabulí, která nabízí flexibilní úložný prostor pro dekorativní předměty a kosmetiku.

Původní závěsná toaleta byla vyměněna za závěsný, prostorově úsporný model. Malá hloubka WC mísy šetří cenné centimetry a nabízí více prostoru na nohy při sezení. To vyhovuje celé rodině, protože všichni její členové jsou poměrně vysocí. Skutečným bonusem nového WC je však provedení mísy bez splachovacího okraje, což výrazně usnadňuje její čištění.

A speciální doplněk pro hostovské WC

Novou WC keramiku se rodina rozhodla doplnit puristickým splachovacím tlačítkem v bílé barvě s pochromovanými detaily. Tlačítko je vybaveno praktickou doplňkovou funkcí v podobě jednotky odsávání zápachu, která je umístěna ve splachovací nádržce a spolehlivě se stará o to, aby byl i v malé místnosti vždy příjemně svěží vzduch. Tato funkce je užitečná zejména v koupelnách, které nemají okno. Nepříjemný zápach je odsáván přímo z WC mísy a účinně neutralizován v keramickém voštinovém filtru. Atraktivní tlačítko splachování způsobuje v malé koupelně doslova „wow efekt“ a hostům se bude určitě líbit.

Sigma50 splachovací tlačítko s integrovanou jednotkou odsávání zápachu DuoFresh
Slenova Compact umyvadlo s odpovídající umyvadlovou skříňkou a integrovaným držákem na ručníky

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

3D plánovač koupelny


Naplánujte si koupelnu online pomocí našeho 3D plánovače a vyberte si z rozmanitých možností.

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Buďte s námi vždy v obraze

Obrázky na téma Tipy a rady

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a nepromeškejte žádné novinky, události ani tipy do koupelny. Dostávejte informace o nejnovějších produktech, důležitých datech a další zprávy o čistotě, optimalizaci prostoru, pohodlí, designu, uživatelské přívětivosti a bezbariérovosti v koupelně.

Přihlaste se k odběru newsletteru

Která koupelna je tou pravou pro vás?

Co přesně potřebujete? Je pro vás důležitý prostor, čistota, nebo design? Máte zájem o výrobky přizpůsobené uživateli, nebo upřednostníte extra pohodlí, které nabízí například sprchovací WC Geberit AquaClean? Nebo upřednostňujete univerzální design? Ať už potřebujete cokoli, usnadníme vám vaši každodenní rutinu díky našim šikovným koupelnovým řešením.

Více prostoru
Vyšší standard čistoty
Funkčnější design
Větší pohodlí
Zjednodušený přístup
Větší praktičnost