GeberitTurboFlush

Když otevřete víko, rozdíl vidíte na první pohled: asymetrická vnitřní geometrie úplně bez okrajů zajišťuje, že splachování keramické toalety je jedinečné. Důkladné a zároveň velmi tiché. Inovativní technologie TurboFlush je založena na keramické toaletě bez splachovacího okraje s optimalizovaným tokem a snižuje náročnost čištění na minimum.

Geberit ONE

Geberit ONE WC sTurboFlush

Geberit ONE WC s technologií TurboFlush

S WC Geberit ONE nastavuje Geberit nová měřítka v koupelnách dneška díky průkopnické souhře designu a funkce. Závěsné keramické WC je elegantní a zároveň dokonale proporčně vyvážené. WC je ztělesněním harmonie - všechny proporce a tvary jsou vzájemně dokonale sladěny. Výsledek mluví sám za sebe. Technologii splachování TurboFlush najdete také v modelech sprchovacích WC Geberit AquaClean Sela a Mera.

Geberit ONE
Geberit AquaClean

Vaše přidaná hodnotaInspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

3D plánovač koupelny


Naplánujte si koupelnu online pomocí našeho 3D plánovače a vyberte si z rozmanitých možností.

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.