Vyšší standard čistoty v koupelně

Šikovné výrobky, které zůstávají téměř bez nečistot a jednoduše se čistí - pro ty, kteří chtějí čas trávený úklidem snížit na minimum.

Ideálně by koupelna měla vždy vypadat tak, jako by byla právě uklizená. Koho však opravdu baví úklid? Většina lidí nechce svůj drahocenný čas trávit čištěním toalet, umyvadel nebo sprch a ani nemají chuť trápit se s čištěním těžko přístupných rohů, zvláštních povrchů a neprakticky umístěných madel. Každému z nás se při představě vytahování vlasů z odtoku nebo čištění WC mísy s kartáčem nedělá dobře. I otisky prstů na lesklých površích jsou otravné a těžko se odstraňují. Proto vyvíjíme řešení, která předcházejí hromadění nečistot a snižují nutnost úklidu a čas jím strávený na minimum.

Lepší koupelny, lepší život

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

Užitečné informace a inteligentní funkce pro vaši čistotu

Koupelnové výrobky

Která koupelna je tou pravou pro vás?

Co přesně potřebujete? Je pro vás důležitý prostor, čistota, nebo design? Máte zájem o výrobky přizpůsobené uživateli, nebo upřednostníte extra pohodlí, které nabízí například sprchovací WC Geberit AquaClean? Nebo upřednostňujete univerzální design? Ať už potřebujete cokoli, usnadníme vám vaši každodenní rutinu díky našim šikovným koupelnovým řešením.

Více prostoru
Funkčnější design
Větší pohodlí
Zjednodušený přístup
Větší praktičnost