Závěsná WC Více čistoty v koupelně

Pokud zvolíte závěsné WC, bude pro vás čištění toalety rychlejší a snazší. Prostor pod mísou je totiž volný a tím pádem snadno přístupný.

Závěsné WC umožní snadný úklid podlahy

Jednodušší čištění

Díky podomítkové instalaci zůstanou ve zdi skryté technické části, kde by se jinak mohly hromadit nečistoty - například potrubí. Protože už nic nestojí v cestě, je možné nerušeně a mnohem snáze čištit podlahu. Kromě toho je povrch toalety také hladký a snadno přístupný, což zefektivňuje čištění celé koupelny.

Design Meets Function

Při výběru toalety je kladen důraz na příslušné funkce a design. Instalace závěsného WC znamená, že je nádržka skrytá za stěnou a vaše pozornost se může soustředit na design WC a ovládacího tlačítka. Pokud si ještě navíc vyberete závěsné WC bez splachovacího okraje, se speciální glazurou KeraTect a snadnou odejmutelným WC sedátkem, úklid se pro vás stane hračkou.

Spojení kvality a tradice

Podomítkové splachovací nádržky Geberit jsou instalovány v moderních koupelnách již 50 let. Rám integrovaný do zdi a na němž je zavěšena toaleta má nosnost až 400 kg. Nádržky Geberit jsou vyráběny z jednoho kusu plastu, přičemž každá jednotlivá nádržka je několikrát zkontrolována na těsnost.

Pět výhod čištění závěsných WC:

  • Nádržka a přívody vody jsou skryty za zdí, takže je třeba čistit pouze keramickou mísu.
  • Podlaha pod toaletou je volná, takže je její čištění velmi snadné. Navíc vypadá místnost se závěsnou tolaetou opticky větší.
  • Díky hladkému povrchu toalet a skrytému upevnění se mísa snadno udržuje čistá.
  • Jak název napovídá, toalety Rimfree nemají žádný splachovací okraj, kde by se mohly hromadit bakterie. Nepříjemné čištění mísy záchodovou štětkou se stává minulostí.
  • Některá závěsná WC jsou opatřena speciální glazurou KeraTect. Díky tomu se povrchy obzvláště snadno čistí.

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

3D plánovač koupelny


Naplánujte si koupelnu online pomocí našeho 3D plánovače a vyberte si z rozmanitých možností.

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.