Designové návrhy pro malé koupelny

V rámci designové soutěže Geberit 6x6 navrhlo šest evropských architektů koupelny o rozloze 6 m². Jejich nápady na design jsou jako inspirací, jak lze i z malé koupelny vytvořit unikátní prostor.

Méně je více

Méně je více

V koupelně o rozloze 6 metrů čtverečních byste měli cítit klid a pohodu (© Bjerg Arkitektur)

Veřejnost nakonec jako vítěze vybrala návrh dánské architektonické kanceláře Bjerg. Obzvláště působivý je vyvážený design a množství úložných prostor. Myšlenka “Serenity“ znamená přitažlivý zážitek pro smysly v koupelně. Souvislé plochy, spousta nenápadných úložných prostor, teplé tóny dřeva a zemité barvy umožňují příjemně začít a završit den v klidném prostředí.

“Nadčasový design vnáší do každodenních koupelnových rituálu klid a rovnováhu,“ říká Carsten Wraae Jensen, vedoucí projektu a architekt společnosti Bjerg Arkitektur. “Naším cílem je heslo: Méně je více.“ (Přečtěte si rozhovor s vítězem soutěže)

Všechny návrhy designové soutěže 6x6 přehledně

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

3D plánovač koupelny


Naplánujte si koupelnu online pomocí našeho 3D plánovače a vyberte si z rozmanitých možností.

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Koupelnové výrobky

Buďte s námi v obraze

4 tipy Geberit

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a nepromeškejte žádné novinky, události ani tipy do koupelny. Dostávejte informace o nejnovějších produktech, důležitých datech a další zprávy o čistotě, optimalizaci prostoru, pohodlí, designu, uživatelské přívětivosti a bezbariérovosti v koupelně.

Přihlaste se k odběru newsletteru

Která koupelna je tou pravou pro vás?

Co přesně potřebujete? Je pro vás důležitý prostor, čistota, nebo design? Máte zájem o výrobky přizpůsobené uživateli, nebo upřednostníte extra pohodlí, které nabízí například sprchovací WC Geberit AquaClean? Nebo upřednostňujete univerzální design? Ať už potřebujete cokoli, usnadníme vám vaši každodenní rutinu díky našim šikovným koupelnovým řešením.

Více prostoru
Vyšší standard čistoty
Funkčnější design
Větší pohodlí
Zjednodušený přístup
Větší praktičnost