Reference

Po celém světě se výrobky Geberit používají v budovách všeho druhu. Výběr nejzajímavějších projektů naleznete na této stránce.

Newsletter společnosti Geberit “eView“ se pravidelně věnuje aktuálnímu tématu ze stavebnictví. Kromě zajímavých projektů nabízí “eView“ rozhovory s architekty, stavebními odborníky, projektanty a další informace z oboru.

Stavěno pro umění

Architektura je umění. Výstavba prováděná v kooperaci s uměním plní hned dvoje poslání. Jednak vytváří prostor pro další uměleckou činnost a stavba se navíc sama o sobě stává uměleckým dílem. Velkolepé příklady tohoto architektonického volného stylu najdete níže.

Malé je hezké

Malý byt? Žádný problém! I na několika metrech čtverečních můžete pohodlně bydlet, aniž byste museli slevit z kvality a designu.

Výběr referencí Geberit na téma “Malé, ale hezké“ sleduje nový trend: Mikro byty. Protože malý obytný prostor a dobrý design se navzájem nevylučují. Naopak.

Architektonické lahůdky s výrobky Geberit

Výrobky a řešení Geberit najdete po celém světě v budovách všeho druhu. Výběr nejzajímavějších objektů najdete na této stránce.

Odvodnění střechy ON top

Výběr referencí společnosti Geberit na téma “On Top“ nabízí doslova pohled z ptačí perspektivy. Je totiž věnován střechám zajímavých budov po celém světě. Každá z představených střešních konstrukcí je originální, a přesto mají všechny prezentované objekty něco společného: vyžadují spolehlivý a účinný systém odvodu dešťové vody, který umožňuje maximální svobodu architektonického ztvárnění. Prostorově úsporný, podtlakový odvodňovací systém Geberit Pluvia je pro takový úkol jako stvořený.